V případě zájmu o trénink (intenzivku agility) na vašem cvičáku mne neváhejte kontaktovat na bara.banyrova@gmail.com

Novinky

 O nás

26.5.2016 - Budinka dnes slaví 8.let!!!!!! Všechno nejlepší breberko naše. Doufám, že spolu budeme čmuchat (nosework) ještě hodně dlouho :-), protože nás to moc moc baví :-).

 

------------------------------------------------------------------------

25.5.2016 - Aktualizace!!!! Za tři měsíce se toho stalo opravdu hodně. Asi největší novinkou je, že do naší rodiny po skoro čtyřech letech přijde nový psí člen. Na malou Zízí se již moc těšíme. Zízulka je šeltička a mají s Bungee společné předky. Všichni se mne ptají kdo s ní bude dělat agility jestli já nebo Davídek. A já odpovídám - v prvé řadě si pořizujeme rodinného psíka, protože prostě ta díra v srdcích i na gauči je po Kate moc velká :-(. Otázka agility je opravdu ještě za hodně dlouho. A věřím, že s Davídkem utvoří skvělý tým nejdříve mimo parkur.

No a na poli agility se nám krásně daří. Absolvovali jsme několik závodů, vždy s nějakými úspěchy. Dokonce jsme byli již na dvou kolech kvalifikaček. Musím uznat, že na první kvaldy jsem na holky naprosto pyšná. S Bungee nám chybí ještě ta sehranost, ale časově může konkurovat špičcce. Přeci jenom agilitně je jí teprve rok a půl, takže máme ještě co dolaďovat. A Lupínka, můj malý skříteček - úžasná, dokonce urvala i nějaké ty bodíky. Takže pofrčíme na MR ČR. No čeká nás ještě třetí kolo kvalifikaček, tak si to řádně užijeme.

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.2.2016 - Všetice - jumpingový speciál. Poprvé tento rok jsme vyrazili do Všetic a jako vždy to byla moc povedená akce. Super organizace, úžasný povrch a všechno tak jak má být :-).

No a naše výkony taky šly. V prvním běhu jsme já i psi testovali prostředí, takže nic moc. Ale pak už jsme vysekli čtyři čisté běhy v super časech. Bungee II. běh 2. místo a III. běh 3. místo. A Lupínka II. běh 6. místo a III. běh 4. místo. Celkem z 28 psů. Lupínka se taky moc snažila, ale holt konkurence byla velká a jumpingy nejsou naší silnou stránkou vzhledem k její výšce :-) :-)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.1.2016 - Máme za sebou pár závodů a akcí. Mezi top patří na závěr roku 2015 Ratenice, kde Lupínka vyběhala 2. místo a 3. místo v jumpech.

Pak jsme zavítali do Brna, kde se nám moc nedařilo. Ale i tak fajn akce. Dále super intenzivka s Pavlem Koškem. Která mne opět dokopala se nad sebou zamyslet a trochu hýbnout tím zadkem :-) :-)

No a za úplnou špičku považuji výlet do Rakouska :-). 23.1. Tattendorf. Naprosto šílený nápad, jet na otočku do Rakouska na závody, byl úžasný a nezapomenutelný zážitek. Tam za 4 hodiny, nazpět sněhová kalamita a 6 hodin jízdy. Dálnice v Rakousku zapadaná sněhem, naše rychlost 40km/h :-) stěračům se nechtělo fungovat, šílený strach...... ALE skvělý den s úžasnými lidmi Radka, Irča, Iva a Dan. Dlouho jsem se tak nenasmála. Radky úžasný výkon s Marlenkou na závěr (1. start na závodech a hned 1. místo SA1). Bombastická hala, skvělé parkury od Romana Lukače ml.. 
A jako třešnička na dortu - Lupínek 2x 2. místo MA3 a součet 2. místo (všechno čistě :-)). 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5.12.2015 - Zkoušky agility - Proruby. Rozloučení s kategorii A2 bylo moc fajn!!! Lupínka - 1.místo a3.místo, Bungee - 2.místo. Příště už do trojek. Na Opsionu to bylo skvělý - super organizace, povedené parkury od pana rozhodčího Dostála, krásné překážky a moc super atmosféra. Jediná škoda, že je to tak daleko :-). Holčičky mi tedy odskákaly komplet všechny áčka, ale přisuzuji to velmi bořivému terénu (který se určo zlepší, protože hala je úplně nová). Vůbec se na áčko nerozeběhly pořádně a nějak jim nevycházel krok :-(. Ale vzhledem k tomu, že Lupka vůbec áčko na závodech neskáče, tak to bude v cajku :-).

 

19.11.2015 - Lupínka oslavila své 3. narozeniny!!!!!

 

17.11.2015 - Zkoušky agility - Heroutice.

Bungee - Izk - 2.místo, IIzk - 1.místo, IIIzk - 3.místo a součet 1.místo MA2
Lupínka - IIzk - 2.místo a III.zk - 1.místo.

 

15.11.2015- Zkoušky agility - Terezín.

Lupínka - IIzk - 3.místo

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Termín akcí 2016

 

Datum

Akce

Kde

S kým

18.-19.6.

3. kolo kvalifikačních závodů agility

Dobříš

Lupína, Bungee

25.-26.6.

Závody agility

Itálie - Lucca

Lupína, Bungee

10.-15.7.

Agility tábor Panda

Praha

instruktor

23.7.

Seminář nosework - Dostálová

Praha

Budinka

20.-21.8.

Riga Cup - agility

Lotyšsko

Lupína, Budinka

17.-18.9.

Závody agility

Málkov

Lupína, Budinka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BB

Bungee Radan Bohemia

"Lupína" Jomgarden's Rarity

"Budinka" Pretty Woman Cerný faun

A3Ch. Aimy od Ptačí skály

A3Ch. Kate Bonnie Jelis

--------------------------------------------

Archiv 2015

 

Archiv 2012 - 2014